Skip to content

Hakkımızda

Kliniğimiz Hakkında

Kliniklerimizde uzman kadromuzla ve pozitif yaklaşımımızla, güncel fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını bulabilir; siz ve yakınlarınız için en doğru teknoloji ve tedavi yöntemlerini kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.
afazi nedir

Ekibimiz

Ekibimiz alanlarında modern tedavi tekniklerini takip eder. Sürekli kendilerini geliştirmek için kongre, sempozyum ve kurslara katılım gösterirler. Yetkin insanlar yetiştirmek için kurs ve eğitimler düzenlerler.

Basında Biz

Kliniğimiz ve ekibimiz hakkında basında çıkan haberlerin yanı sıra tedavilerini tamamlayan ve mucizeler yaratan hastalarımız hakkında da basında çıkan haberlere erişebilirsiniz.

Bilimsel Çalışmalar

Klinik çalışanlarımız ve doktorlarımızın inme(felç) ve beyin hasarı tedavisi, omurilik yaralanması ve çeşitli nörolojik rahatsızlıklar hakkında yayınladığı bilimsel çalışmalar ve makalelere erişebilirsiniz.

Eğitimlerimiz

Kliniğimiz ve ekibimiz tarafından her sene 2 defa beyin hasarı ve inme tedavileri sonrası yaşam ve iyileşme süreci konularını ele alan sempozyumlar düzenlenmektedir. Sempozyumlar hakkında detaylı bilgiler ve yapılan sunumlara etkinlik detaylarından ulaşabilirsiniz.
zehra-guler-doktor-fizik-150x150-1
"Emekleriniz için binlerce teşekkür ederiz. Bizi de ayağa kaldırdınız. Verdiğiniz enerji tedavinin en önemli bölümü. Hizmet kalitesi yüksek ekibinize de ayrıca teşekkür ederiz. Sağlık hepimizin önceliği olmalı."
Zehra Güler
neslihan-arici-doktor-fizik-150x150
"Annemin ayakta olmasını size borçluyuz. Hayatımızın en zor dönemlerinde her zaman bizim yanımızda oldunuz. Emekleriniz ve desteğiniz için binlerce teşekkür ederiz. Sevgi ve saygılarımızla."
Neslihan Arıcı
deniz_celik_doktor_fizik-e1552663765649-150x150-128x84
"Benim ayağa kalkmamı ve umutlanmamı sağlayan Engin Hoca ve tüm ekibine bugüne kadar göstermiş oldukları güleryüze, özveriye, emeğe gönülden teşekkürler."
Deniz Çelik
ist_rehab_yorum
"Prof. Dr. Engin Çakar’a profesyonel ve güler yüzlü bir ekip hazırladığı ve sürekli daha verimli hale getirip, hastalara şifa olan bir merkezi oluşturduğundan dolayı; ve tüm rehabilitasyon ekibinin moralimizi yüksek tuttukları ve iyileşmeme katkılarında dolayı özellikle 8 aydan beri benimle birebir ilgilenen fizyoterapist Zeynep Ece Öndeş’ e teşekkür ederim."
Ferhat Taşkıran
aynur
"Tedavi sonucunda ayağa kalkıp neredeyse koşar adımlarla yürüyenler (ki 73 yaşındaki eşim, üstelik aort protez kapaklı, onlardan biri) ,bizim 9 ay hastane + 10 ay dışarıdan tedavi sürecimizde gözlemlediğimiz kadarıyla, yürüyemeyenlerden kat be kat daha fazla. Çok sabırlı olmak, ailenin katılımcı olması, önerdiğiniz gibi son derece değerli ve tecrübeyle sabit. Enerjiniz bol, yolunuz açık olsun. İyi ki varsınız!"
Aynur Meriç