Skip to content

Hakkımızda

Eğitimlerimiz

İstanbul Rehabilitasyon Akademisi Sempozyumları

İstanbul Rehabilitasyon Akademisi ekibi tarafından her sene 2 defa beyin hasarı ve inme tedavileri; inme, beyin hasarı ve beyin tümörü ameliyatı sonrası yaşam ve iyileşme süreci konularını ele alan sempozyumlar düzenlenmektedir.

Sempozyumlar hakkında detaylı bilgiler ve yapılan sunumlara etkinlik detaylarından ulaşabilirsiniz!

Tüm Etkinlikler

“Mucize Organ: Beyin” ve “İnme Sonrası Yeni Bir Yaşam” sempozyumlarımız her yıl gerçekleşmektedir.

Uluslararası Mucize Organ: Beyin Sempozyumu – 2

2019 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz, İnme, travmatik beyin hasarı, beyin tümörü sonrası hastalara en erken dönemde uygulanan kapsamlı fizik tedavinin öneminin ve iyileşme sürecinin anlatıldığı Uluslararası Mucize Organ: Beyin Sempozyumu – 2 ‘ye davetlisiniz.

tr-pop

İnme İle Mücadelede Tele-Terapi Günleri

Prof. Dr. Engin Çakar başkanlığında gerçekleştireceğimiz bu oturum İnme Ve Beyin Hasarı Sonrası Felçle Mücadelede, hastaların beden farkındalığı ve yaşam motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenmiştir.

Mucize Organ: Beyin, 2019

İnme, travmatik beyin hasarı, beyin tümörü sonrası nörorehabilitasyon programlarının öneminin vurgulandığı, hasta ve hasta yakınlarının iyileşme sürecindeki deneyimlerini paylaştığı sempozyum 30 Kasım 2019’da gerçekleşti.

İnme Sonrası Yeni Bir Yaşam

2 Mart 2019’da inme-felç sonrası nörorehabilitasyona başlamanın öneminin ve iyileşme sürecinin anlatıldığı ‘İnme Sonrası Yeni Bir Yaşam Sempozyumu’ gerçekleşti.